top of page

Viladům, Brno

Původní objekt prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Architektonicky zajímavě řešená dispozice interiéru a příjemné, slunné terasy dodávají domu osobitý ráz.

Domy

Rodinné domy, Brno-venkov

Rodinné domy nedaleko Brna poskytují perfektní zázemí pro rodinný život. Na stavbě byly využity tradiční materiály zděná stavba z keramických tvárnic, monolitické stropy, dřevěné krovy s pálenou taškou. Interiéry a exteriéry propojuje dřevěný obkladový materiál a kamenný obklad Stonepanel.

Rodinný dům, Brno-Jundrov

Dům je umístěný ve svahu. Díky zajímavému řešení prostoru s použitím kvalitních materiálů vzniklo komfortní bydlení na malém prostoru.

Rodinný dům, Brno-venkov

Novostavba rodinného domu spojuje zděnou část v přízemí s dřevostavbou v podlaží. Plochá střecha s pohledovou částí dřevěných trámů do interiéru. Využití přírodních materiálů jako obkladový kámen nebo dřevěný obklad Thermowood.

Hriste

Konečného náměstí, Brno

Revitalizace parku Konečného náměstí přinesla nový pohled na řešení odpočinkové zóny rušné křižovatky. V rámci rekonstrukce proběhly veškeré práce přeložek sítí, modelace terénu pro vytvoření klidové části s umístěním atypických lavic. Dále jsme vysadili novou zeleň včetně závlahového systému a realizovali nové zpevněné plochy.