Viladům, Brno

Původní objekt prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Architektonicky zajímavě řešená dispozice interiéru a příjemné, slunné terasy dodávají domu osobitý ráz.

 

Rodinné domy, Brno-venkov

Rodinné domy nedaleko Brna poskytují perfektní zázemí pro rodinný život. Na stavbě byly využity tradiční materiály zděná stavba z keramických tvárnic, monolitické stropy, dřevěné krovy s pálenou taškou. Interiéry a exteriéry propojuje dřevěný obkladový materiál a kamenný obklad Stonepanel.

Rodinný dům, Brno-Jundrov

Dům je umístěný ve svahu. Díky zajímavému řešení prostoru s použitím kvalitních materiálů vzniklo komfortní bydlení na malém prostoru.

Rodinný dům, Brno-venkov

Novostavba rodinného domu spojuje zděnou část v přízemí s dřevostavbou v podlaží. Plochá střecha s pohledovou částí dřevěných trámů do interiéru. Využití přírodních materiálů jako obkladový kámen nebo dřevěný obklad Thermowood.

 

Konečného náměstí, Brno

Revitalizace parku Konečného náměstí přinesla nový pohled na řešení odpočinkové zóny rušné křižovatky. V rámci rekonstrukce proběhly veškeré práce přeložek sítí, modelace terénu pro vytvoření klidové části s umístěním atypických lavic. Dále jsme vysadili novou zeleň včetně závlahového systému a realizovali nové zpevněné plochy.

Sportovní hřiště ZŠ Bosonožská, Brno

Na plochách dožitého sportoviště vznikl nový areál pro lehkou atletiku a míčové hry. Rozsáhlá rekonstrukce zahrnovala kompletní zemní práce včetně odvodnění ploch do vsaků a pokládku následné konstrukční vrstvy. Byly instalovány certifikované sportovní povrchy, osazena zeleň a oplocení.

3D hřiště Bosonožská, Brno

Na ploše mezi domy bez rozumného využití vznikla volnočasová plocha, která je s respektem vložená do území panelového sídliště. Nutno zmínit, že bez nápadu radnice a architektů by se tato unikátní revitalizace nikdy nepodařila.

Horácké náměstí, Brno

Ravitalizací starého sídlištního vnitrobloku vznikl funkční prostor nejen pro obyvatele Horáckého náměstí. Byly provedeny zemní práce pro nové konstrukční vrstvy, dodávka a osazení certifikovaných herních prvků, fitness stanice, dodávka a osazení mobiliáře. Realizace maltových a zpevněných ploch včetně úpravy zeleně.

 

Edukační centrum, Teplárny Brno, a.s.

Kompletní rekonstrukce vnitřních prostor dala vzniknout prostoru pro prezentace a kontakt s veřejností. Realizace zahrnovala nové rozvody elektro, slaboproudé rozvody, rozvody ZTI, novou skladbu podlah, které jsou zakončeny kompozitní litou nášlapnou vrstvou. Na stěna byl instalován velkoformátový tisk. V rámci rekonstrukce vzniklo také nové sociální zázemí.

Apártmány Bed & Bike Prachatice

V historických budovách v samém srdci Prachatic vznikl unikátní projekt apartmánů Bed & Bike, který stojí za návštěvu. Kompletní rekonstrukce interiérů a exteriérů zahrnovala také náročnou koordinační činnost s historiky a památkáři. Celkem zde vzniklo 13 plně vybavených apartmánů a úchvatné multifunkční sklepní prostory.

ZŠ, Brno-venkov

Vzhledem k potřebě rozšíření školy vzniklo propojení staré budovy s moderní nástavbou. Přístavbou byl vytvořen důstojný vstup do objektu, nová třída a kanceláře pro personál, nové multifunkční prostory a vybavení pro děti.

Hasičská stanice, Brno Slatina

Kompletní rekonstrukce staré hasičské zbrojnice.